Відомості щодо прийнятих ставок туристичного збору

0
322

Згідно з положеннями Податкового кодексу України, одним з місцевих зборів, рішення щодо встановлення якого приймається місцевими радами, є туристичний збір.

Метою запровадження даного збору є сприяння розвитку туристичного потенціалу територій, адже кошти збору надходять до загального фонду місцевих бюджетів та розподіляються на потреби територіальної громади, в тому числі на розвиток туристичного сегменту: покращення інфраструктури, розвитку туризму, як внутрішнього так і в’їзного, підвищення іміджу туристичних центрів тощо.

2019 рік став рекордним у забезпеченні надходжень туристичного збору: всього до бюджету надійшло 8,4 млн. грн, що більше попереднього року (3,7 млн. грн) у 2,3 рази, а в абсолютному значенні приріст склав 4,7 млн. грн.

По Херсонській області рішення про встановлення туристичного збору на 2020 рік та ставки збору прийняті по 109 місцевих радах, в тому числі по всіх місцевих радах з курортною зоною.

Обласною державною адміністрацією рекомендовано органам місцевого самоврядування спрямовувати надходження від туристичного збору саме на розвиток туристичної інфраструктури.

Пропонуємо ознайомитися з інформаційними відомостями щодо прийнятих місцевими радами ставок туристичного збору (додається).