Відкриття Різдвяної Шопки

0
120

25 грудня 2018 року на святково  прекрашеній  площі біля ККЗ «Україна» вперше відкрили Різдвяну Шопку за Григоріанським календарем. Привітання з Різдвом Христовим та щирі побажання добра, злагоди і миру від ведучих свята — працівників Палацу культури Катерини Кульман та Людмили Курченко, виконання колядок на польській мові від соліста ОПК Василя Захарського, неповторні, хвилюючі різдвяні колядки від творчих колективів обласного Палацу культури — народних ансамблів народної пісні «Береза», «Червона калина», народного хору народної пісні «Дніпровські передзвони», хору народної пісні «Співочі барви» та ансамблю народної пісні «Веселухи». Все це створило на площі херсонцям святковий різдвяних настрій. Гості свята аплодували виконавцям колядок та гучно їм підспівували.

Приєдналася до нас і студентська молодь, яка продемонструвала глядачам фрагмент Різдвяного Вертепу та розповіла про добродійну, милосердну акцію в підтримку онкохворих дітей.

Колективи обласного Палацу культури з 10 грудня розпочали благодійну акцію в підтримку військовослужбовців, зібрали теплі речі, продуктові набори.

Новорічно — різдвяні свята продовжуються, а ми чекаємо глядачів 9 січня об 11 годині в ККЗ «Ювілейний» на Другому обласному фестивалі   театрально – вертепного дійства  та колядницьких груп «Різдвяних дзвін».