У Мінкультури обговорили можливість проведення у 2022 році в Україні 84-го Міжнародного фестивалю непрофесійного і незалежного кіно UNICA

0
479

20 вересня заступник Міністра культури України Юрій Рибачук провів робочу зустріч з Президентом UNICA Дейвом Ваттерсоном. У зустрічі  також взяли участь представникі Державного агентства України з питань кіно, Міністерства закордонних справ України та Директор Департаменту культури туризму та курортів Херсонської ОДА, голова правління Громадської організації «Фестиваль КІНОКІМЕРІЯ» Євген Максимов.

Під час спілкування були обговорені основні питання, пов’язані з можливістю організації та проведення у 2022 році в Україні 84-го Міжнародного фестивалю непрофесійного і незалежного кіно UNICA.

UNICA — Міжнародний союз кіно, член Міжнародної ради кіно, телебачення та аудіовізуальних комунікацій при ЮНЕСКО, створено у 1931 році. Об’єднує асоціації, спілки, кіноклуби кіноаматорів і незалежних кінематографістів 35-ти країн світу (Європа, Америка, Азія і Африка). Щороку (крім років Другої світової війни та часів відбудови Європи) проводиться Міжнародний кінофестиваль непрофесійного кіно у різних країнах, які є офіційними членамиUNICA.

Заявка на проведення 81-го фестивалю у 2019 році подана Нідерландами, 82-го у 2020 році — Великою Британією, 83-го  у 2021 році –Республікою Польща.