Тетяна Волинець відзначила подяками туристичний актив курортних Хорлів

0
422

Команда Департаменту туризму та курортів Херсонської ОДА відвідала приморські Хорли, де зустрілася з міською владою та туристичним активом населеного пункту. Мова йшла про виняткову привабливість Хорлів як туристичного селища та курортний сезон 2019.

Директор Департаменту туризму і курортів Тетяна Волинець привітала присутніх: «Дуже приємно, що в такому мальовничому місці живуть люди, що дійсно люблять свій край й готові натхненно працювати задля розвитку його туристичного потенціалу, адже Хорли цього дійсно варті!»

Слід зазначити, що в Хорлах цього літа успішно працював соціальний проект Департаменту «Херсон-Тур». Найактивніших представників бізнесу, що сприяли реалізації інноваційного проекту з налагодження якісного туристичного обслуговування на берегах Чорноморського узбережжя нагородили особливими подяками від Департаменту.

Під час зустрічі присутні визначилися з тим, що наразі одним із пріоритетів для Хорлів є розвиток саме медичного туризму. Тепла вода, насичена йодом, щедре південне сонце та гарний клімат створюють чудові умови для лікування та оздоровлення. Окрім того, населений пункт має надзвичайно багату історію, повязану з легендарним сімейством Фальц-Фейн, що також приваблює туристів.

А якщо говорити на перспективу, Хорли – це чудовий майданчик для ігрового бізнесу й цю ідею підтримують місцеві активісти. Всіх присутніх запросили на Перший форум грального бізнесу, під час якого презентують Проект нового Закону. Зазначимо, що захід відбудеться саме на Херсонщині. Окрім того, представники туристичного активу Хорлів стануть гостями неймовірного святкування Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні, що відбудеться 27 вересня.