«ПрофіКемп»: обласний фінал на Херсонщині

0
15

11 квітня одинадцять команд з усіх куточків Херсонщини зібралися у гостинній Новій Каховці на фінальний захід обласного етапу міжрегіонального інноваційного проекту з профорієнтації учнівської молоді «ПрофіКемп».

Із ранку команди змагалися за право виходу в фінал у найвидовищнішій категорії — сценічній PR-презентації власного туристичного маршруту, а також у категорії «Оригінальна сувенірна продукція», очікували рішення експертів та журі щодо лідерства у інших категоріях, за роботу в яких команди відзвітували напередодні в онлайновому форматі. А ще — знайомились із професіями, затребуваними на ринку праці Херсонщини, на Ярмарку професій, що розгорнувся на майдані перед Палацом культури під теплим квітневим сонечком, переглядали експозицію сувенірів, які самі ж виготовляли разом зі своїми кураторами, і «голосували» за ту з них, що сподобалась найбільше, — в очікуванні урочистої миті, коли у концертній залі пролунають закличні фанфари і розпочнеться змагання фіналістів і з нетерпінням очікувана церемонія нагородження.

Учасників заходу привітали Клюцевський Володимир Іванович, керівник апарату Херсонської обласної державної адміністрації, Коваленко Володимир Іванович, міський голова Нової Каховки, ініціатори та співорганізатори міжрегіонального проекту — Єрашов Євгеній Олександрович, директор Херсонського обласного центру зайнятості, і Бардашевська Анна Іванівна, директор Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки.

Виступи чотирьох команд-фіналістів — змістовні і яскраві, винахідливі й креативні, вражаюче талановиті і захоплююче артистичні — тримали в напрузі головне журі фіналу, адже кожен виступ мав свої привабливі родзинки у презентації туристичних переваг рідного краю. Та перемогу у підсумку команди Скадовського району навряд чи можна назвати несподіванкою — адже команди з курортного чорноморського узбережжя традиційно посідають лідерські позиції у обласних «профі»-проектах. От й цього разу: члени журі були майже одностайними у визначенні команди-переможця.

Віце-чемпіони поступились лідерам всього лиш на кілька балів, — до того ж друге місце вибороли одразу дві команди — Генічеського району і міста Гола Пристань.

Третє місце у гострій конкурентній боротьбі посіли «профікемпівці» із команди «ЛюбоSvit» Олешківського району.

Як же розподілились інші нагороди? — Телеграфно:

— у категорії «Кращий туристичний маршрут»:

І місце — команди міста Каховка та Олешківського району;

ІІ місце — команди міста Нова Каховка та Генічеського району;

ІІІ місце — команда Білозерського району.

 

— у категорії «Краща PR-кампанія»:
І місце — команда міста Каховка;
ІІ місце — команда міста Нова Каховка;
ІІІ місце — команди міста Гола Пристань, Каланчацького і Олешківського районів.

В індивідуальній категорії «Кращий гід-екскурсовод»:
І місце — Смирнов Даніїл (команда Скадовського району);
ІІ місце — Майстренко Софія (команда м. Каховка) і Толчева Ольга (команда Генічеського району);
ІІІ місце — Керпань Анастасія (команда Бериславського району), Чорнуха Олена (команда Олешківського району) і Козленкова Анна (команда Чаплинського району).


У категорії «Оригінальна сувенірна продукція» 
(виготовлення, експозиція та презентація):
І місце — команда міста Каховка;
ІІ місце — команда Чаплинського району;
ІІІ місце — команда Великоолександрівського району;
номінація «Вибір учасників» (за підсумками загального голосування команд і гостей заходу) — команда Олешківського району.

Подяками за роботу в проекті, за організацію дослідницької та творчої діяльності команд, систематичне висвітлення подій і заходів проекту на веб-ресурсах,у соцмережах та у ЗМІ нагороджено кураторів команд із числа працівників центрів зайнятості, бібліотекарів та працівників освіти.