На Херсонщині підготовку до проведення курортно-туристичного сезону в умовах обмежувальних заходів обговорили в режимі онлайн

0
497

Відбулася онлайн-конференція щодо підготовки до проведення в області курортно-туристичного сезону-2020 в умовах дії обмежувальних заходів, пов’язаних із загрозою поширення коронавірусної інфекції COVID-19 та посткарантинного періоду. Нагадаємо, з завтрашнього дня Кабінет Міністрів України послаблює карантинні обмеження, у тому числі дозволяє роботу готелів.

До участі у заході під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Андрія Богдановича було запрошено представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, об’єднаних територіальних громад та бізнесу. Під час конференції обговорили проект тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при роботі готелів на період карантину у зв’язку з поширенням короновірусної хвороби, затверджених  постановою головного державного санітарного лікаря України від 18 травня 2020 року № 32. Крім того, мова йшла про підготовку в області до курортно-туристичного сезону 2020 року та додаткові заходи в умовах карантину.

Учасники конференції домовилися надіслати письмові пропозиції управлінню туризму та курортів для подальшого використання в роботі.

Нагадаємо, розпорядженням голови Херсонської обласної державної адміністрації від 19.02.2020 №168 «Про підготовку та проведення в області курортно-туристичного сезону 2020 року» було затверджено відповідний план заходів.

Заходи, визначені розпорядженням, передбачають організацію утримання та забезпечення належного санітарного, естетичного стану пляжів, прибережних територій та міст масового відпочинку, приведення до належного стану транспортної інфраструктури, організацію обстеження щодо дотримання правил охорони життя людей на водних об’єктах, контроль за діяльністю існуючих комунальних рятувально-аварійних служб на воді, обстеження об’єктів торгівлі, пунктів прокату. Крім того, керівництву смт Лазурне, сіл Залізний Порт, Приморське (Голопристанський район), Хорли поставлене завдання вжити заходів щодо забезпечити дотримання пожежної безпеки.

Також розпорядженням передбачається забезпечити роботу щодо відкриття закладів відпочинку та оздоровлення, організувати роботу щодо проходження процедури добровільної сертифікації та обов’язкової категоризації готелів і закладів тимчасового розміщення, провести моніторинг кемпінгів та наметових містечок. Закладам оздоровлення та відпочинку забезпечити лабораторний контроль якості питної води, харчової продукції. Департаменту інфраструктури, службі автомобільних доріг у Херсонській області (за згодою) запропоновано вживати заходів з проведення ремонтних робіт та утримання в належному санітарному стані автомобільних доріг області.