Кандидати від громадських організацій допущені до процедури жеребкування

0
226

Кандидати від громадських організацій допущені

до процедури жеребкування

 

КЗ «Обласний Палац культури» Херсонської обласної ради

 

1. Марецька Л.П. Херсонське відділення Всеукраїнської громадської організації «Союз українок»
2. Хабрат Л.Г. Херсонське відділення Всеукраїнської громадської організації «Союз українок»
3. Татаринова Л.Г. Херсонське відділення Всеукраїнської громадської організації «Союз українок»

 

Херсонський обласний Центр народної творчості         

 

1. Вельбрехт А.О. Херсонська обласна організація Товариство «Знання»
2. Храмцова О.Ю. Херсонська обласна організація Товариство «Знання»
3. Сєдіна О.М. Херсонська обласна організація Товариство «Знання»

 

КЗ «Обласний навчально-методичний центр культури і мистецтв» Херсонської обласної ради

 

1. Полевіков І.О. Творча спілка «Асоціація діячів естрадного мистецтва України»
2. Князєва Т.О. Творча спілка «Асоціація діячів естрадного мистецтва України»
3. Кравченко О.В. Творча спілка «Асоціація діячів естрадного мистецтва України»

 

КЗ «Херсонський академічний обласний театр ляльок» Херсонської обласної ради

 

1. Якуба О.В. Херсонський обласний осередок Національної хореографічної спілки України
2. Білоусенко І.В. Херсонський обласний осередок Національної хореографічної спілки України
3. Шиліна О.О. Херсонський обласний осередок Національної хореографічної спілки України
4. Загороднюк В.С. Обласна організація Національної спілки письменників України
5. Марущак А.П. Обласна організація Національної спілки письменників України
6. Олексюк О.В. Обласна організація Національної спілки письменників України

 

7. Вандрашек В.П. Національна спілка театральних діячів України Одеське регіональне відділення                 м. Херсон
8. Бойцова О.О. Національна спілка театральних діячів України Одеське регіональне відділення                 м. Херсон
9. Козаченко С.П. Національна спілка театральних діячів України Одеське регіональне відділення            м. Херсон
10. Калнауз О.М. Обласна громадська організація «Творці сучасності»
11. Кочубей Ю.А. Обласна громадська організація «Творці сучасності»
12. Мінєнкова О.В. Обласна громадська організація «Творці сучасності»
13. Кожевнікова О.В. Обласна організація професійної спілки працівників культури України
14. Шакула Д.Ю. Обласна організація професійної спілки працівників культури України

 

КЗ «Палац молоді та студентів» Херсонської обласної ради

 

1. Січова В.І. Херсонське відділення Всеукраїнської громадської організації «Союз українок»
2. Марецька Л.П. Херсонське відділення Всеукраїнської громадської організації «Союз українок»
3. Татаринова Л.Г. Херсонське відділення Всеукраїнської громадської організації «Союз українок»
4. Польська Л.М. Благодійна організація «Фонд громади міста Херсон «Захист»
5. Філенко К.В. Благодійна організація «Фонд громади міста Херсон «Захист»
6. Котляр Н.І. Благодійна організація «Фонд громади міста Херсон «Захист»
7. Залепська О.В Громадська організація «Громада «ЮА»
8. Шатілова Н.О. Громадська організація «Громада «ЮА»
9. Шатілов В.В. Громадська організація «Громада «ЮА»
10. Білоконь К.С. Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Стундентська республіка» в Херсонській області
11. Татарова К.С. Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Стундентська республіка» в Херсонській області
12. Знаменський Д.О. Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Стундентська республіка» в Херсонській області

 

КЗ «Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека

ім. О.Гончара» Херсонської обласної ради

 

1. Гаврилюк В.Г. Херсонська обласна організація Товариство «Знання»
2. Храмцова О.Ю. Херсонська обласна організація Товариство «Знання»
3. Сєдіна О.М. Херсонська обласна організація Товариство «Знання»
4. Загороднюк В.С. Обласна організація Національної спілки письменників України
5. Марущак А.П. Обласна організація Національної спілки письменників України
6. Кулик В.П. Обласна організація Національної спілки письменників України
7. Корольова І.В. Національна спілка театральних діячів України Одеське регіональне відділення                 м. Херсон
8. Рубльов Р.А. Національна спілка театральних діячів України Одеське регіональне відділення                   м. Херсон
9. Тарновська О.В. Національна спілка театральних діячів України Одеське регіональне відділення                    м. Херсон
10. Гоноболіна О.Ч. Обласна організація Національної спілки художників України
11. Шнайдер М.Н. Обласна організація Національної спілки художників України
12. Сліпіч А.Л. Обласна організація Національної спілки художників України

 

КЗ «Херсонський обласний художній музей ім. О.Шовкуненка» Херсонської обласної ради

 

1. Січова В.І. Херсонське відділення Всеукраїнської громадської організації «Союз українок»
2. Марецька Л.П. Херсонське відділення Всеукраїнської громадської організації «Союз українок»
3. Татаринова Л.Г. Херсонське відділення Всеукраїнської громадської організації «Союз українок»
4. Манукян Ю.К. Громадська організація «Урбан Ре-Паблік»
5. Петрік А.М. Громадська організація «Урбан Ре-Паблік»
6. Євсеєва Т.М. Громадська організація «Урбан Ре-Паблік»