Зустріч з представниками авіакомпанії «Turkish Аirlines»

0
811

07 жовтня 2014 року о 10.00 у малому залі засідань Херсонської обласної державної адміністрації напередодні офіційного відкриття авіарейсу Херсон – Стамбул, який заплановано на 15 жовтня 2014 року, відбулась інформаційно-ділова зустріч з представниками авіакомпанії «Turkish Аirlines» та туристичними операторами та агентами м. Херсона.

     Організатором заходу виступило управління туризму та курортів  обласної державної адміністрації.

    Метою проведення вищезазначеного заходу було налагодження партнерських взаємовідносин між туристичними операторами Херсонської області та представниками туристичного бізнесу Туреччини, організація авіаперевезень та налагодження туристичних потоків між країнами, активізація внутрішнього та в’їзного туризму, обговорення пропозицій щодо організації подорожей та обслуговування туристів з Туреччини на Херсонщині.

    У ході зустрічі маркетинг-менеджер компанії Микола Голик    ознайомив з основними напрямками діяльності компанії «Turkish airlines», розповів про перспективи організації співпраці компанії з Херсонським регіоном.

     Відбувся діалог між туристичними операторами, агентами та представниками компанії «Turkish airlines» стосовно співробітництва у сфері туризму.