Зі Всесвітнім днем туризму та Днем туризму в Україні!

0
54

27 вересня – важлива дата для представників туристичної галузі. Сьогодні всі, чиє життя нерозривно пов’язане з туризмом, екскурсіями та подорожами, власники туристичних компаній, готельєри, ресторатори святкують своє професійне свято.

Команда управління туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації вітає вас, шановні колеги з цим чудовим днем! Дякуємо вам за щоденну, самовіддану, творчу працю! Саме ви відкриваєте для гостей нашого неймовірного краю найцікавіші об’єкти природно-заповідного фонду, багатий спектр пропозицій щодо зеленого, активного, лікувально-оздоровчого, культурного та гастрономічного туризму. Ви ділитеся знаннями про унікальну історію Херсонщини, допомагаєте досліджувати та пізнавати її, формуєте позитивний імідж як туристичної області в очах тисяч українців та іноземців!

Бажаємо вам невичерпного натхнення для реалізації нових проєктів, успішних івентів та завжди задоволених вдячних гостей! Усім же туристам та любителям відкривати нові горизонти бажаємо більше мандрівок, нових знайомств та яскравих вражень!