Завершилося приймання заявок на навчальний курс «Туристичний гід – 2021»

0
145

Вже у лютому 2021 року розпочинається навчальний курс з підготовки та підвищення кваліфікації фахівців туристичного супроводу Херсонщини «Туристичний гід» за міжнародними стандартами, тривалістю 3 місяці.

Туристично-освітній проєкт реалізується управлінням туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації спільно з Громадською спілкою «Всеукраїнська асоціація гідів» з 2019 року з метою підвищення рівня обслуговування, якості надання туристичних послуг та в рамках виконання Програми розвитку туризму та курортів у Херсонській області на 2019-2021 роки. За 2 роки підготовлено 28 фахівців, які професійно займаються улюбленою справою. 

Навчальний курс розроблено досвідченими фахівцями туристичної справи — гідами-практиками, сертифікованими методистами та тренерами відповідно до ДСТУ EN 15565:2016 (EN 15565:2008, IDT) «Туристичні послуги. Вимоги до професійної підготовки та кваліфікаційних програм для гідів». Курс включає лекційні, семінарські, практичні заняття, онлайн вебінари, тренінги. 

За результатами навчання видається сертифікат єдиного зразка та вноситься в реєстр гідів ГС «Всеукраїнська асоціація гідів». 

Цьогоріч бажання опанувати цікаву професію туристичного гіда у рамках тримісячного навчання виявили 22 учасників з Херсона, Нової Каховки, Генічеська, Асканії-Нова та Станіслава.