Загадкова Арабатка. Чим учасникам рекламно-інформаційного туру запам`ятався унікальний коточок Херсонщини

0
407

Учасників міжнародного рекламно-інформаційного туру для туристичних операторів України, ближнього, дальнього зарубіжжя та представників ЗМІ, що відбувся на Херсонщині, ознайомили з туристичним потенціалом Арабатської стрілки. Арабатка, як її називають місцеві жителі, по-справжньому унікальне місце: 120 км піщаних пляжів простягнулись на косі, що розділяє Азовське море та затоку Сиваш. Тут розташовані популярні серед відпочивальників Генічеська горка, Щасливцеве та Стрілкове.
У супроводі екскурсовода учасники туру відвідали затоку Сиваш. Вода затоки вражає костей краю дивовижним рожевим кольором, а білі соляні поклади надають водоймі неймовірно красивого обрамлення. Не дивно, що це місце облюбовали режисери та кліпмейкери. Між іншим на Землі існує всього декілька місць, де вода, солі та грязі мають такі ж цілющі властивості.

Пізніше журналісти та туристичні оператори ознайомилися з роботою здравниці «Гаряче джерело». Наприкінці 60-70-х років 20 століття на Арабатській стрілці активно велася нафтогазова та гідрогеологічна розвідка. Серед 21 свердловин, зроблених у цей період, була й та, на базі якої зараз працює здравниця. Глибина свердловини досягає 1600 метрів, слабо-лужна, йодо-бромна, хлоридно-натрієва вода, що б`є зі свердловини має температуру 40-42 ° С. Спеціалісти здравниці займаються лікуванням багатьох видів захворювань та проводять для клієнтів комплекси процедур у профілактичних цілях.

Гостям презентували інфраструктуру, заклади оздоровлення та відпочинку, розташовані на Арабатській стрілці.

Після цього учасники туру познайомилися зі представниками Генічеської райдержадміністрації, смт Щасливцево та бізнесменами, які вболівають за його розвиток курортної зони. Актуальні питання обговорили на засіданні круглого столу.