Херсонщина приймає ХIV Фестиваль туристичної журналістики України

0
547

На Херсонщині стартувала одна з найавторитетніших подій у галузі туризму  — ХIV Фестиваль туристичної журналістики України. Уже ввосьме своєрідним майданчиком для проведення фестивалю стала гостинна Херсонська область. Цьогорічний івент обіцяє подарувати гостям незабутні емоції та враження. Департамент туризму та курортів Херсонської ОДА підготував змістовну й насичену програму, що передбачає відвідування яскравих локацій  Херсонської області.

У перший день фестивалю гостей чекали дегустація візитівки міста —фірмового торта «Херсон», прогулянки на SUP-бордах та байдарках у лабіринтах «Херсонської Амазонії», захоплююча водна екскурсія НПП «Нижньодніпровський», знайомство з гастрономічною культурою південного регіону та презентація проекту «ХерсонЪ.Вінтажна кухня».

Учасників ХIV Фестивалю туристичної журналістики України вітали очільники області.

«Ми очікуємо, що цьогорічний фестиваль відкриє для Вас нову, незвідану Херсонщину, подарує яскраві емоції та враження. Сподіваємося, що завдяки нашим спільним зусиллям про Херсонщину як серце туристичної індустрії України дізнаються не тільки наші співвітчизники, а й іноземні туристи», — зазначив під час прес-брифінгу перший заступник голови  Херсонської ОДА Дмитро Бутрій.

«Сьогодні вже нікого не потрібно переконувати у тому, що в сучасному світі туристична галузь належить до найбільш потужних та динамічних галузей економіки», — констатував заступник голови обласної державної адміністрації  Андрій Балонь.  Андрій Богданович підкреслив, що Херсонська область є однією з найбільш привабливих територій для відпочинку в Україні з інфраструктурою та індустрією гостинності, що активно розвивається.

«Новостворений Департамент туризму та курортів Херсонської ОДА – єдиний в нашій державі й має важливу місію: зробити область привабливою для туристів цілий рік. Як організатори цьогорічного фестивалю ми обіцяємо зробити все можливе й неможливе, щоб відкрити для Вас нову, незвідану й яскраву Херсонщину!» — наголосила директор Департменту туризму та курортів Херсонської ОДА Тетяна Волинець.

Акцентуємо, що створення Департаменту туризму та курортів та прийняття окремої Програми розвитку туризму та курортів на трирічний період — надзвичайно важливий крок у питанні розвитку Херсонщини як туристичної області.

 Від фестивалю ми очікуємо потужної реклами Херсонщини з окремими акцентами на нові туристичні маршрути, нові туристичні об’єкти. Розуміючи, що журналісти багато подорожують, ми очікуємо від них допомоги, пропозицій.  Це перевірка, чи працюватиме той чи інший маршрут, наскільки буде цікавий туристам, – зауважила Тетяна Григорівна.

Попереду ще багато вражень, зустрічей та дивовижних локацій. Гості фестивалю матимуть змогу відвідати «українські Мальдіви» та проінспектувати новий екскурсійний маршрут екологічною стежкою Національного природного парку «Джарилгацький» «Джарилгацькі маяки».

Учасники заходу зможуть поринути у казкову атмосферу херсонської природи  в заповіднику «Асканія-Нова». У рамках фестивалю буде презентований унікальний туристичний маршрут, аналогів якому немає в Україні. Журналісти можуть відчути себе справжніми дослідниками, адже на них очікує ексклюзивна орнітологічна експедиція історичним маршрутом «Сиваський під — пташиний рай Північного Присивашшя». Гості фестивалю побувають у особливому дендрологічному парку «Тавричанський» та  відвідають унікальну ферму-галерею, де матимуть можливість посмакувати козиним сиром місцевого виробництва.

Організатори ХIV Фестиваль туристичної журналістики України впевнені, що цього року Херсонщина вразить кожного із вас по-новому й у саме серце. Херсонщина надихає на туризм!