«ХерсON» — місце, де поєдналися туризм, історія та ароматна кава

0
531

Є в Херсоні унікальне місце, в якому злилися любов до туризму, місцевої історії та ароматних напоїв. «ХерсON» — це єдина в Україні туристична кав’ярня, що поєднала функції традиційного закладу відпочинку й туристичного інформаційного центру.

Кав`ярня, заснована братами Олексієм та Павлом Білецькими, знаходиться у історичному центрі Херсона – на головній пішохідній вулиці міста Суворова. Слід зазначити, що господарі попіклувалися про те, щоб зберегти дух минулих сторіч: дах та історичної будівлі вкритий столітньою черепицею, цегла 19 і 20 століття обрамлює частину стін, старі фотографії Херсона та відомих людей створюють особливу атмосферу. Шарму обстановці додають звуки справжнього патефона.

У кав`ярні ви зможете знайти 25 варіантів екскурсій, поїздок та водних активностей,  свіжі локальні десерти Півдня України, місцеві чаї та напої, які важко відшукати в Україні, та каву, зварену по світовим стандартам,  автентичні сувеніри.

Зазначимо, що в закладі кожного тижня проходять лекції та майстер-класи. Відвідали кав`ярню й учасники XIV Фестивалю туристичної журналістики України. За чашечкою ароматного чаю медійники та автори проекту обговорили стан справ у туристичній галузі Херсонщини.