Way to impression: Херсонщину туристичну презентують у Вільнюсі в рамках «ADVENTUR 2020»

0
152

У Литовській Республіці стартувала одна з найочікуваніших туристичних подій січня — міжнародна виставка подорожей та туризму — «ADVENTUR 2020». Херсонщина туристична представлена на арені тематичної події окремим стендом «Kherson region». Презентація проходить під слоганом «Way to impression», адже промовиста фраза «Херсонщина — шлях до вражень» давно і міцно закріпилася за туристичною областю.

«ADVENTUR» — найбільша спеціалізована туристична виставка в країнах Балтії, яка об’єднує представників туризму з Литви та зарубіжних країн. Цього року взяти участь у виставці до Литовської Республіки в якості експонентів з’їхалися представники туристичних регіонів і бізнес-спільности та затяті мандрівники з двох десятків країн світу. Організатори чікують, що захід відвідають понад тридцять тисяч гостей. Під час виставки презтують новинки туристичного ринку, нові напрями, маршрути, глобальні тенденції туризму, налагоджують контакти з представниками туристичного бізнесу й потенційним споживачами турпродуктів.

У 2020 році для відвідувачів відкрили експозиції на теми міського, активного, зеленого, відпочинкового та гастрономічного туризму. Свої пропозиції та продукти пропонують турагенства та авіакомпані зі всього світу. Діляться досвідом з учасниками виставким представники посольств іноземних держав.

Очолив делегацію Херсонської обаласті голова облдержадміністрації Юрій Гусєв. Провідні гравці туристичного бізнесу, підприємці дотичних сфер та представники влади приїхали до Литви, щоб встановити ділові звязки з провідними туристичними операторами внутрішнього та закордонного туризму, представниками регіональних та національних асоціацій, авіакомпаній, відшукавати нових ділових партнерів та розширити співпрацю з існуючими.

Команда Управління туризму та курортів облдержадмінітрації презентувала туристичний та курортно-рекреаційний потенціал Херсонської області. Національні природні парки, ено-, гастро- тури, можливості зеленого та оздоровчого туризму, відпочинку на узбережжі Чорного та Азовського морів, широкий спектр туристичних послуг, що пропонує Херсонщина, зацікавили учасників заходу. Під час «ADVENTUR 2020» Управління також провело дегустацію локальних продуктів. Особливо справили враження на литовців та іноземних гостей херсонський бекмез та мед-суфле. Велику цікавість викликала лікувально-косметична продукція на основі цілющих глини та грязей.

Лейтмотивом в рамках стенду «Kherson region» стала презентація серії туристичних відеороликів про Херсонщину. Яскравий відеоряд в обрамленні мелодійного музичного оформлення справив враження на відвідувачів.

Нагадаємо, що в Посольстві України в Литовській Республіці відбулася зустріч делегації Херсонської області з дипломатами та туристичною спільнотою Литви, що мала на меті налагодження стосунків з представниками влади, потенційними інвесторами та бізнесменами.