Відзнака «Херсон туристичний» – 2019 знайшла своїх власників

0
624

2019 рік добігає кінця – саме час підводити підсумки й будувати плани на майбутнє, тож цими днями у обласному центрі вшановували найактивніших та найкреативніших херсонців, причетних до розвитку туризму. Нагородження відзнакою року «Херсон туристичний», започаткованою управлінням культури Херсонської міської ради, відбулося у «Human Elite Hall».

В управлінні вирішили сказати «дякую» всім, хто не словом, а ділом розвиває туристичний потенціал Херсона, робить його впізнаваним на туристичній карті, створює оригінальний туристичний продукт. Для нагородження зібралися «туристичні однодумці» з різних сфер діяльності: турагенти й туроператори, готельєри й ресторатори, гіди й перекладачі, історики й краєзнавці, діячі культури й мистецтв, громадські активісти, підприємці та журналісти.

Директор Департаменту туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації Тетяна Волинець отримала відзнаку у номінації «За колегіальність за взаємну підтримку».

Варто зазначити, що Департамент туризму та курортів облдержадміністрації активно співпрацює з Управлінням культури Херсонської міськради в питаннях створення позитивного туристичного іміджу Херсонської області та Херсону.

«Тільки в синергії народжуються високі показники! Це і кількість туристів, і надходження туристичного збору. Цього року нам вдалося зібрати 8,2 млн гривень! Дякую за цю нагороду й пишаюся тим, що довелося стояти біля витоків Департаменту туризму та курортів і запустити таку кількість проектів. Хочу, щоб туризм рухався вперед і розвивався. Це нагорода всього колективу Департаменту!» – звернулася до присутніх Тетяна Волинець.

Нагадаємо, що в 2019 туристичний та курортно-рекреаційний потенціал регіону було представлено об`єднаним стендом області й Херсона під час виставково-ярмаркових заходів у Києві та Львові.