На Чорноморському узбережжі Херсонщини продовжується реалізація соціального проекту «Херсон-Тур» Департаменту туризму та курортів ОДА. Цього тижня він розпочав роботу на території дитячого курорту державного значення Скадовськ.

Представники «Херсон-Туру» пропонують відпочивальникам на день відірватися від пляжного відпочинку та відвідати найцікавіші туристичні локації області, що прийдуться до смаку найвибагливішому мандрівнику. Нагадаємо, раніше проект запустили у приморському селищі Хорли.

Агенти «Херсон-Тур» працюють на території баз відпочинку, пансіонатів, пляжів та на набережній Скадовська.  Автори проекту розробили цілий кейс захоплюючих турів, які пропонуються курортникам. Це екскурсії повного дня, розраховані на відвідування одразу декількох туристичних об’єктів. Не випадково слоган проекту: «Яскраве поряд!». До кейсу увійшли тури: «Винними шляхами князя П.М. Трубецького», «Заповідними шляхами незайманого степу «Асканії-Нова», «Дім марочних коньяків «Таврія» у місті тисячі джерел, одягненому у «Камяні вишиванки», «Захоплюючий похід до найбільшої пустелі Європи», «Авторська екскурсія містом Херсон та прогулянка на байдарках Дніпровськими плавнями».  Кожен відпочивальник може обрати мандрівку собі до смаку. Не втрачайте чудову можливість ближче познайомитися з Херсонщиною й ви!

«Херсон-Тур» — соціальний проект Департаменту туризму та курортів обласної державної адміністрації, метою якого забезпечення надання якісних екскурсійних послуг на узбережжях Херсонщини за прикладом ближнього і дальнього зарубіжжя. Випускники «школи гідів», організованої Департаментом, проходили кількамісячне навчання для подальшої роботи на території курортних населених пунктів.

Наразі проект працює в Хорлах та Скадовську, на черзі – курортне Лазурне. Автори «Херсон-Туру!» ставлять перед собою амбітну мету – в майбутньому планується охопити все Чорноморське та Азовське узбережжя.