Відчуйте себе справжнім мисливцем

0
2180

З давніх-давен Херсонщина була пронизана різноманітними традиціями. Однією з таких традицій є полювання. Справжнє полювання, коли мисливець і здобич знаходяться в рівних умовах. Так було в давнину. Сучасні мисливці – це саме ті, хто підтримує вікові традиції, у кого достатньо духу вийти зі здобиччю один на один. Для справжнього мисливця добути звіра на полюванні – не найголовніше, адже підтримка друзів і атмосфера дикої природи понад усе.
Херсонська область – багатий та великий мисливський край: майже 2 мільйони гектарів мисливських угідь. До цих угідь входять водно-болотні мисливські угіддя: Сиваша, Дніпро-Бугського лиману, плавні Дніпра та Інгульця, узбережжя Азовського та Чорного морів, де кожного року пролітає близько 10 мільйонів різноманітних птахів, але найбільш велику територію займають сільськогосподарські поля – 1,6 млн. га., значно менша займає територія покрита лісовою рослинністю біля 100 тис. га. та водно болотні угіддя 160 тис. га.
На сьогоднішній день на території Херсонської області здійснює діяльність 44 користувача мисливських угідь.
У Голопристанському, Каланчакському, Скадовському, Новотроїцькому, Генічеському районах багато перелітних гусей та качок. У Нижніх Сірогозах та Іванівському районах полюбляють полювати на зайця-русака. Особливо багатий на мисливську дичину є Голопристанський район де водяться козулі, дикі кабани, фазани, сіра куріпка, перепел, заєць-русак.
Шановні мисливці, пожежа – це лихо, яке знищує не тільки дерева й трав’яну рослинність, а й тварин які там мешкають. Просимо Вас бути уважними при користуванні вогнем та не бути байдужими до оточуючого середовища.

Відчуйте себе справжнім мисливцем. Херсонщина туристична – шлях до вражень!