В Олешківських пісках ознакували екологічні стежки

0
840

Проект з ознакування туристичних маршрутів області було ініційовано Департаментом туризму та курортів Херсонської ОДА. Цього місяця готові вказівники туристичної навігації отримали НПП «Олешківські піски», «Нижньодніпровський» та «Джарилгацький».

Національний природний парк «Олешківські піски» першим завершив ознакування екологічних стежок «Олешківською пустелею» та «Дивосвіт Олешківських пісків». Знаки були розроблені та виготовлені відповідно до вимог Державного стандарту (ДСТУ 7450:2013). Нові туристичні вказівники, які сповіщають відвідувача про початок та кінець маршруту, інформаційні стенди-схеми та інші знаки допоможуть туристам зорієнтуватися на місцевості та визначити потрібний напрямок руху.

«Адміністрація Національного природного парку «Олешківські піски» висловлює щиру вдячність колективу Департаменту туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації за розуміння туристичних проблем, високий організаторський рівень, неоцінну допомогу у справі створення Реєстру шляхів активного туризму та ознакуванні екологічних стежок.

Дякуємо і висловлюємо надію на подальшу співпрацю та допомогу в майбутньому щодо рекреаційного розвитку території Парку», — такі слова продяки опубліковано на офіційній сторінці НПП у соціальній мережі Фейсбук.

Нагадаємо, що витотовлення та встановлення вказівників туристичної навігації для ознакування екологічних стежок на туристичних шляхів національних природних парків — це вагомий крок на шляху покращення безпеки активного туризму в Херсонській області. Цього року на Херсонщині вперше було створено Реєстр шляхів активного туризму відповідно до вимог Державного стандарту (ДСТУ 7450:2013). Протягом літнього періоду відбувалася активна робота з реалізації цієї задачі й уже маємо перші результати: два шляхи вже ознаковані згідно існуючих стандартів, п`ять – на черзі.

Запрошуємо всіх представників заповідників, нацпарків та авторів маршрутів внести їх до Єдиного реєстру шляхів активного туризму та отримати власний реєстраційний номер.