Урочистості з нагоди святкування в області Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні

0
163

Більше чотирьох десятків років у вересні, у всьому світі відзначається Міжнародний День туризму. Професійне свято тих, хто забезпечує мандрівникам комфортний відпочинок. І свято усіх, кого ваблять подорожі та простори, активний і цікавий відпочинок.

Свято це, так чи інше, стосується кожного з нас. Будь-яка людина хоча б раз у житті подорожувала, змінювала обстановку і тим самим відчувала більшу повноту життя. День туризму безпосередньо стосується усіх працівників туристичного бізнесу. У цей день вітають туроператорів, турагентів, працівників готелів, пансіонатів, баз відпочинку, рекреаційних комплексів, екскурсоводів, усіх причетних до розвитку туристично-рекреаційного комплексу області.

І сьогодні, 27 вересня, у Херсонському обласному художньому музеї ім. О.О.Шовкуненка відбулися урочистості з нагоди святкування в області Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні.

Щирими словами привітав представників найперспективнішої галузі Херсонщини від очільника області та від себе особисто заступник голови облдержадміністрації Андрій Балонь.

«Протягом останніх двох років ми переживаємо конкретний бум розвитку туризму на Херсонщині і це відображено, як в показниках надходжень до бюджетів усіх рівнів, так і по кількості туристів, які приїжджають в наш регіон. В минулому році за яскравими враженнями та неповторними емоціями в область приїхало понад 3,5 млн гостей, а сума надходжень туристичного збору до місцевих бюджетів становила понад 2 млн грн. Цьогоріч ці показники зросли», — наголосив Андрій Балонь.

Він також зазначив, що розвиток туризму є одним із пріоритетів облдержадміністрації. Це і розбудова інфраструктури, відновлення історичних пам’яток, розробка туристичних маршрутів та облаштування місць відпочинку: «Ми фіксуємо щорічне зростання кількості туристів, а головна наша перевага поруч із географією і кліматом – це гостинні люди! Вітаю вас, будьте активними і запрошую до співпраці», — підкреслив Андрій Балонь та побажав присутнім успіхів, добробуту, реалізації найсміливіших задумів та ідей.

Також, від імені голови Херсонської обласної ради Владислава Мангера та всього депутатського корпусу працівників туристичної індустрії привітала радник голови Оксана Стогній.

«Вітаю вас з вашим святом. Бажаю міцного здоров’я, сімейного благополуччя, творчого натхнення, нових ідей і, звичайно, стабільності та розвитку нашої Херсонської області і України в цілому», – відзначила депутат обласної ради та нагородила почесними відзнаками найактивніших працівників туристичної індустрії Херсонщини.

Так, за високі досягнення в роботі, професіоналізм, популяризацію туризму на Херсонщині почесними грамотами та подяками голови облдержадміністрації та облради відзначили понад сорок представників сфери туризму з усіх куточків області.

Урочистості супроводжувалися музичними та вокальними номерами вихованців Херсонського училища культури, які дарували присутнім чудовий настрій.

По завершенню святкової програми всі бажаючи мали змогу відвідати музейні експозиції, здійснити інтерактивну екскурсію на башту Музею та неформально поспілкуватися.