Управління туризму та курортів взяло участь у XІІІ Міжнародній виставці-ярмарок „Тур’євроцентр-Закарпаття 2014”

0
371

З 25 по 27 вересня 2014 року у м.Ужгороді  відбулась XІІІ Міжнародна виставка-ярмарок „Тур’євроцентр-Закарпаття 2014” та організовано рекламно — інформаційний прес-тур для представників різних регіонів.  Організовують її вже 13 років поспіль. Участь у туристичній виставці прийняли представники восьми областей України – Волинської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Тернопільської, Одеської, Херсонської, Черкаської. З Європи приїхали представники Литви, Словаччини та Угорщини. У рамках виставки-ярмарку відбулась презентація сільського туризму Закарпаття, проекту туристичного бренду Закарпаття.

         Офіційними організаторами були: Закарпатська обласна державна адміністрація, Закарпатська обласна рада, комунальне підприємство „Агентство регіонального розвитку та транскордонного співробітництва „Закарпаття” Закарпатської обласної ради, Асоціація туристичних підприємств Закарпатської області та Закарпатський обласний центр розвитку сільського туризму.

        Учасники заходу від Управління туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації – Мойсеєва-Покришева Л.В. та        Борисова О.І., прийняли участь в роботі конференції на тему «Сучасна проблематика розвитку туристично-рекреаційної галузі в Україні», ознайомились з найбільш цікавими туристичними продуктами Закарпаття, Словаччини та Угорщини  та презентували рекреаційно-курортні можливості Херсонщини.

        В ході виставки-ярмарки представники Херсонщини мали змогу поспілкуватись з координатором проекту «Карпатський туристичний шлях 2» (Грантова Угода №HUSKROUA/1001/013, 07.06.2012), який реалізується у рамках Програми транскордонного співробітництва ЄІСП Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007-2013рр. (www.huskroua-cbc.net) — КП «Агентство регіонального розвитку та транскордонного співробітництва «Закарпаття» Закарпатської обласної ради  (http://arr.com.ua/ ) .

        Загальна мета проекту «Карпатський туристичний шлях 2» — зміцнення позиції регіону у туристичному секторі в рамках Європи, координація спільних дій суб’єктів туристичної діяльності на місцевому, регіональному і транснаціональному рівні-актуальна і для Херсонщини.

        Спеціалісти Управління туризму та курортів ознайомились з  корисною практикою роботи Східнословацького музею у Кошице (Словаччина), Агентства  підтримки регіонального розвитку Кошице, туристично-інформаційних центрів міст Ужгорода і Мукачево, інших підприємств та суб’єктів туристичної діяльності, яку можливо застосувати в області.

       Такі виставки– це гарний шанс для просування якісних ідей та продукту у сфері туризму.

        З результатами роботи представників Херсонської облдержадміністрації в рамках міжнародної виставки-ярмарки „Тур’євроцентр-Закарпаття 2014” щодо розвитку подієвого, культурно-пізнавального, активного та екологічний туризму,  а також, залучення молодіжних та творчих груп до волонтерського руху з відновлення пам’яток культурної спадщини, які одночасно є цікавими туристичними об’єктами, представники туристичного бізнесу будуть ознайомлені на чергових «круглих столах» постійних  експертних груп, створених при обласній координаційній раді   з питань розвитку рекреаційно-курортного комплексу та туризму.