Управління туризму та курортів поділилося досвідом участі у міжнародних туристичних виставках «ADVENTUR» та «EMITT»

0
196

Сьогодні в Херсонській обласній державній адміністрації відбулася зустріч з туристичним активом Херсонщини, ініційована Управління туризму та курортів, під час якої команда структурного підрозділу поділилася з присутніми досвідом участі у міжнародних туристичних виставках в Литві й Туреччині. Зустріч відбулася за участі заступника голови облдержадміністрації Андрія Богдановича.

Начальник управління Микола Шаповал розповів присутнім про те, як делегації Херсонщини презентували туристичний та курортно-рекреаційний потенціал області під час найбільшої спеціалізованої туристичної виставки країн Балтики «ADVENTUR» та Східно-Середземноморської виставки «EMITT».

Говорили про туристичні напрями, які найбільше цікавлять литовських та турецьких туристів, ділилися напрацьованими контактами та говорили про нагальні проблеми, які потребують вирішення для збільшення потоків іноземних туристів.

Наразі в спільних паланах бізнесу та влади – проведення трьох фам-турів для представників іноземних туристичних операторів, які готові вийти та український ринок чи розширити зону діяльності, «взявши на озброєння» туристичні маршрути, які пропонує Херсонщина.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Відбулися Дні Херсонщини в Литовській Республіці 

Відвідувачі туристичної виставки в Литві спробували Херсонщину на смак

Делегація Херсонщини зустрілася з керівництвом компанії «Turkish Airlines» під час «EMITT 2020»