У червні на Херсонщині відбудеться видовищний фестиваль «Азовська регата 2021»

0
173

5-6 червня 2021 року на Херсонщині відбудеться фестиваль «Азовська регата 2021».

«Азовська регата» — це змагання на саморобних та перероблених із заводських плавзасобах у акваторії протока Тонка в курортному місті Генічеську. Організатори обіцяють яскраве та видовищне дійство заряджене позитивом та драйвом!

Окрім основної програми перегонів та учасників заходу та глядачів чекають цікаві локації та розваги: фуд-корти зі смаколиками, обладнані дитячі майданчики, активна конкурсна програма та весела вечірка.

До участі в змаганнях запрошуються команди зі всієї України!

Організаторами заходу виступають Генічеська міська рада і «Асоціація гостинності Генічеського району».

Основні вимоги до учасників змагань:
• команди складом до 5 чоловік;
• до участі в змаганнях допускаються як повністю саморобні плавальні засоби, так і зроблені на основі заводських моделей, але не більше 4 м завдовжки і виключно на мускульній тязі;
• брати участь можуть команди зі всієї території України;
• внесок за участь становить 1000 грн з команди, ці кошти формуватимуть призовий фонд.

Організатори зазначають, що швидкість подолання дистанції не є головним критерієм оцінювання учасників. Особливо вітаються креативність під час вибору назви команди, плавальних засобів, оригінальність творчих та інженерних ідей. Використання тематичного та брендованого оформлення плавзасобу дозволяється!

Реєстрація учасників заходу проходить за посиланням  або за телефонними номерами: +380681540434, +380669477171, +380509130253

Питання щодо участі та організації заходу можна надсилати на Email: namore.vse@gmail.com.

Джерело: «На море»