Туристичну Херсонщину представили на стратегічному форумі в Києві

0
853

Департамент туризму та курортів Херсонської ОДА долучився до роботи Стратегічного форуму «Конкурентноспроможний туристичний сектор України – шлях вперед», у рамках якого було презентовано розроблену ЄБРР дорожню карту розвитку сфери туризму в Україні. В рамках презентації експерти туристичної галузі, представники влади, громадських організацій та бізнесу обговорили такі важливі питання як розвиток дорожнього управління в секторі туризму, правова база та фінансування туристичного сектору та міжнародний маркетинг національного туристичного продукту.

Департамент презентував туристичний потенціал області. Учасникам заходу розповіли про підсумки цьогорічного літнього туристичного сезону та змістовну роботу, виконану за короткочасний період існування структурного підрозділу. Наголошувалось, що наразі Департамент працює у тісній взаємодії з обласним центром та сусідніми регіонами, щоб вигідно презентувати туристичний потенціал Півдня України та вітчизняній та міжнародній аренах.

Нагадаємо, у листопаді Департамент туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації соціологічного дослідження «Таврійське літо – 2019», що проводилось Херсонським обласним відділенням Соціологічної асоціації України. Експерти асоціації провели оцінку кількісних та якісних показників морського туристичного сезону на території Херсонської області. Дослідження дало змогу створити портрет туриста, що приїздить на Херсонщину, визначити його вподобання, потреби та рівень їх задоволеності, виявити проблемні питання сфери та сформувати загальну картину для визначення необхідних векторів розвитку туризму в області.