Туристичний потенціал Херсонської області презентують на «ТурЕКСПО» 2019

0
714

У Львові розпочала роботу одна з найпрестижніших туристичних виставок України – «ТурЕКСПО» 2019. На подію зібралися представники туристичної галузі України, ближнього та дальнього зарубіжжя, турагенти й туроператори, керівники закладів розміщення, оздоровлення, відпочинку, підприємці та любителі подорожей.

Херсонщину туристичну на об`єднаному стенді області та Херсона представляє команда Департаменту туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації на чолі з директором Тетяною Волинець.

Міжнародна виставка «ТурЕКСПО» – це визначна подія у туристичному бізнесі Західної України, місце зустрічі національних та представників міжнародних туристичних організацій, керівників закладів розміщення відпочинку та оздоровлення. Виставка проходить в рамках Львівського міжнародного форуму індустрії туризму та гостинності, який поєднує в собі дві взаємопов’язаних виставки, а саме Міжнародну виставку «ТурЕКСПО» та Спеціалізовану виставку «Готельний та ресторанний бізнес». Основна мета Форуму – активізація розвитку внутрішнього та в’їзного туризму, просування українського туристичного продукту на міжнародний ринок, популяризація туристичних можливостей та маловідомих об`єктів України та світу, демонстрація широкому колу фахівців новітніх досягнень в сфері послуг, створення майданчику для проведення переговорів, в тому числі, з іноземними учасниками.