Туристичний бізнес запрошують до участі в «ITB Berlin 2020»

0
455

З 4 по 8 березня у німецькому Берліні відбудеться туристична виставка «ITB Berlin». Кожного року визначна подія в сфері туризму збирає понад 10 тисяч експонентів із понад 180 країн світу, у тому числі відомі туристичні компанії та інноваційні туристичні послуги й продукти. Виставкова площа «ITB Berlin» поділена на сегменти, які відображають найбільш актуальні теми сучасної туристичної сфери, що дозволяє орієнтуватися у широкому колі репрезентантів. Участь у виставкому заході дає можливість не тільки презентувати власні туристичні продукти, курортно-рекреаційний потенціал, збільшити потоки іноземних туристів, а й налагодити контакти з представниками туристичного бізнесу зі всього світу.

Хочете знати більше про останні тенденції тризму? Ви шукаєте глибокі галузеві знання? Хочете встановити нові контакти та заключити вигідні угоди? Тоді поспішайте забронювати білети та виставкову площу https://www.itb-berlin.com/Visitors/

Управління туризму і промоцій КМДА і Комунальне підприємство «Київський міський туристично-інформаційний центр» запрошують український туристичний бізнес до участі у великій туристичній події. Місто Київ вже забронювало площу розміром 53 кв.м. та підписало попередній договір. Прохідний стенд, сучасна забудова, нова концепція та цікаві активності на стенді дозволить залучити величезну кількість відвідувачів та потенційних туристів. Отримати консультацію по всім питанням та забронювати робоче місце за стендом можна за телефоном: 093 77 53 304 Олена Чернега. Вартість партнерського внеску — 1500 дол*. Кількість місць обмежена.