Туристична майстерня Херсонщини: про що спілкувалися на найочікуванішому професійному івенті вересня

0
707

У Всесвітній день туризму та День туризму в Україні туристична майстерня Херсонщини гостинно відкрила двері для представників влади, туристичної галузі регіону, бізнесу та журналістів.

Відвідувачів заходу у міжнародному аеропорту «Херсон» вітала директор Департаменту туризму та курортів Тетяна Волинець: «Велика радість, що ми збираємося в такій дружній родині. Туризм на Херсонщині є пріоритетом, туризм на Херсонщині – це майже 4 мільйони людей, які до нас приїхали, туризм на Херсонщині – це 25 млн до зведеного бюджету, це 5,6 млн туристичного збору, це 57 закладів відпочинку, які відкрилися і це надзвичайно! Я дякую, що ви долучилися до цього, що ви своєю працею, своїм креативом , робите все, щоб люди приїхали до нас за емоцією, за граним враженням і обов`язково поверталися наступного року».


Під час платформи ділового спілкування провідні гравці туристичного ринку регіону говорили про актуальні питання туристичної сфери, адже тема заходу звучала як «Створення сучасної індустрії гостинності на Херсонщині». Запрошені спікери розповіли про роль регіональних туристичних організацій у розвитку туристичного бізнесу, VR-технології та іх застосування для розвитку туризму, шлахи удосконалення майстерності гідів. Також було презентовано модуль мобільного додатку АГОВ «Аудіогід у музеї». А учні «школи гідів», ініційованої Департаментом туризму та курортів, отримали сертифікати Всеукраїнської асоціації гідів.

Кандидат економічних наук, Почесний працівник туризму України, директор Департаменту туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації Тетяна Волинець розповіла про візію, місію та цілі туризму Херсонщини та актуальні здобутки своєї команди.


Так, один із амбітних проектів Департаменту – створення мережі туристично-інформаційних центрів по всій області й встановлення серії сенсорних туристичних інформаційних боксів, перший з яких відкрили в Міжнародному аеропорту «Херсон».

Мова йшла й про соціальний проект «Херсон-Тур» з налагодження якісного екскурсійного обслуговування на узбережжях морів за успішним прикладом зарубіжних практик, реалізацією якого влітку цього року займався Департамент. Тетяна Волинець подякувала Каланчацькій та Скадовській РДА за ефективну співпрацю під час реалізації проекту. Цього року більше 7 тисяч людей скористалися пакетними екскурсіями, що включають відвідування найяскравіших туристичних локацій області.

Тетяна Волинець також зробила акцент на важливості розвитку подієвого туризму: «Подієвий туризм для нас — це максимально важливо. Ми будемо підтримувати проведення всіх цікавих заходів, адже це дасть можливість розширювати рамки туристичного сезону, щоб зробити Херсонщину привабливаю для відвідувачів цілий рік й збільшити надходження до бюджету». До речі, грандіозний «Турист-Fest», яким цього року відкрили літній туристичний сезон у Асканії-Нова, стане традиційним, а місце проведення будуть змінювати щороку!