17 травня на Херсонщині відбулася найочікуваніша туристична подія весни — «Турист-Fest». Цього року свято відкриття туристичного сезону розгорнули на новій локації – у біосферному заповіднику «Асканія-Нова». Місце проведення «Турист-Fest» було обрано неспроста: найбільший степовий резерват на території Європи відзначив 100-річчя оголошення народним заповідним парком.

Для гостей фестивалю підготували насичену пізнавально-розважальну програму, тож «Турист-Fest» став концентратом гарного настрою, позитивних емоцій та яскравих вражень.

Для ознайомлення з туристичними продуктами регіону працював майданчик туристичних пропозицій. Відвідувачі фестивалю могли з перших вуст дізнатися, який він — відпочинок на Херсонщині. Морські курорти, аквапарки, дельфінарії, бази зеленого туризму, винний та гастротуризм, екскурсії заповідниками та національно-природними парками. Все це та навіть більше… Херсонщина надихає на туризм!

Цікавинкою фесту стала можливість відчути себе туристом в абсолютній мірі. Так, гості фестивалю мали змогу відвідати безкоштовні екскурсії дендропарком та зоопарком «Асканії-Нова», побувати на унікальному рожевому озері й козиній фермі, де дегустували сири та мармурове м’ясо місцевого виробництва.

Ніхто не пішов з фестивалю голодним, про це подбали на ярмарку смаколиків та напоїв. На food-корті відвідувачів чекали  професійні кулінари, котрі додали відпочинку неперевершеного «смаку». Для поціновувачів авторської кухні провели презентації на дегустації.

Залишилися задоволеними й любителі спорту. На спортивному майданчику фестивалю відбулися справжні баталії – фінал обласного етапу всеукраїнського проекту «Олімпійське лелеченя» та турніру «Шкіряний м`яч». На активну малечу чекала ­­­ігрова під відкритим небом, парк атракціонів та запуск повітряних зміїв.

Для любителів гарних знімків підготували дві тематичні фотозони. На «Ярмарку подарунків» гостям фестивалю пропонували придбати вироби ручної роботи від еко-косметики до текстилю та іграшок. Поціновувачі хендмейду не поїхали з фестивалю з пустими руками. Для найбільш ініціативних проводили майстер-класи.

Відвідувачів «Турист-Fest»  розважали запрошені танцювальні та вокальні колективи, сольні виконавці. Глядачам подарували справжню історичну подорож – костюмований перфораманс про сім`ю Фальц-Фейнів. Родзинкою розважальної програми став виступ популярної української співачки Ірини Федишин. Запальні ритми улюблених пісень змусили підспівувати хором та танцювати в такт тисячі глядачів.

«Турист-Fest» — місце, де поєдналися історія, природа та розваги. «Турист-Fеst» — це перший крок у новий туристичний сезон, який ми зробили разом!

До зустрічі наступного року!