«TT WARSAW» 2019. Херсонщину презентують під час найпрестижнішої туристичної виставки Польщі

0
677

Цими днями у польській столиці проходить найпрестижніша туристична виставка країни «TT WARSAW». У палаці культури і науки зібралися півсотні експонентів із більш ніж п‘ятидесяти країн світу. Представники туристичних регіонів, компаній та організацій долучилися до роботи виставки, щоб презентувати свої туристичні пропозиції, налагодити бізнес-комунікацію та ознайомитися з сучасними тенденціями туристичної галузі. Команда Департаменту туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністраці представляє туристичний потенціал Херсонської області на об‘єднаному національному стенді «UKRAINE».

Міжнародна туристична виставка у Варшаві щороку приваблює сотні спеціалістів туристичної сфери не тільки можливістю експонувати свої туристичні продукти, а й Днями індустрії, в рамках яких проходять численні презентації, конференції, семінари, тренінги, зустрічі у форматі B2B та відкриті знайомства з відомими мандрівниками. Участь у заході також дає можливість встановити ділові контакти з польськими підприємцями, що займаються питаннями виїзного та в‘їзного туризму.

Так, у ході «TT WARSAW» представники Департаменту мали ділову бесіду з представницею амбасадором України в Польщі, другим секретарем Департаменту стратегічних комунікацій Міністерства закордонних справ України Тамілою Шутак.

Наразі стало відомо, що польська авіакомпанія «LOT» розглядає можливість відкрити пряме авіаційне сполучення з південним містом Херсон. Також існує зацікавленність представників польської туристичної сфери у проведенні сумісних міжнародних рекламно-інформаційних турів для блогерів з метою популяризації туристичних регіонів обох держав та залучення потоків іноземних туристів.