«TripMustGoOn». На Херсонщині відбудеться презентація нового туристичного проєкту

0
135

1 липня 2020 року в місті Херсоні відбудеться прес-конференція присвячена початку реалізації проєкту «TripMustGoOn». Даний проєкт організовує ГО «Центр живої історії «Олешшя», що є співзасновником Регіональної туристичної організації «Туризм Херсона» в партнерстві з управлінням туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

До участі у заході запрошуються представники засобів масової інформації, власники та менеджери туристичних агентств, готелів, пансіонатів, садиб «зеленого туризму», ресторанів та кафе, а також особи, зацікавлені у економічному розвитку Херсонської області.

Метою заходу є презентація Проєкту «TripMustGoOn», який популяризуватиме Херсонщину як туристичний напрямок. Діяльність Проєкту сприятиме підвищенню громадської підтримки туризму та економічних перетворень.

Проєкт має на меті:

  • розробити якісний он-лайн та офф-лайн контент для туристів, який буде доступний всім гравцям туристичної галузі регіону;
  • популяризувати Херсонську область як недосліджений туристичний напрямок серед українців та іноземних гостей;
  • підвищити громадську підтримку місцевих реформ та економічних перетворень

Учасники заходу:

  • Павло Білецький – Голова правління ГО «Центр живої історії «Олешшя»; Президент Регіональної туристичної організації “Туризм Херсона”;
  • Микола Шаповал – начальник управління туризму та курортів Херсонської ОДА.

Місце проведення: м. Херсон, вул. Суворова, 6 (подвір’я будинку)

Час проведення: 9:00 – 10:00

8:45 – 9:00 – реєстрація учасників та вітальна кава.

*Захід відбуватиметься на відкритому просторі, стільці будуть розміщені на безпечній відстані один від одного, буде забезпечено дезінфікуючий засіб. Прохання до гостей прийти в масках.