«TripMustGoOn»: цікаві ідеї для постійного туризму на Херсонщині

0
213

На Херсонщині продовжується реалізація туристично-контентного проєкту «TripMustGoOn». Громадська організація «Центр живої історії «Олешшя» у складі Регіональної Туристичної Організації «Туризм Херсона» за сприяння управління туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації продовжує процес створення нового унікального контенту про туристичні можливості Херсонської області у період міжсезоння. Потенціал міжсезоння Херсонщини недооцінений як місцевою громадою, так і мешканцями інших областей. Даний Проєкт реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Влітку 2020 року, у рамках Проєкту було успішно створено «теплий контент» для порталу tripmustgoon.com, Telegram- та Facebook-боти з інформацією для туристів, проведено конкурс сувенірів і створено виставку, яка зараз подорожує регіоном. Але потенційні туристи сприймають Херсонську область як напрямок лише для літнього відпочинку. Як наслідок — протягом більшості місяців календарного року регіональний туристичний сектор перебуває у замороженому стані. Популяризація Херсонської області як привабливого напрямку для постійного цілорічного туризму — головне завдання Проєкту у 2021 році.

Під час роботи заплановано:
1. Створити текстові, фото- та відеоматеріали для локацій, що можуть бути цікавими для туристів не тільки у літній період. Термальні джерела (село Облої, Арабатська стрілка), зимові маршрути на байдарках, Станіславські кручі взимку, Олешківські піски та ліс узимку та інше.
2. Створити онлайн-лекції про найпривабливіші місця Херсонської області з використанням інфографіки, анімації та записаних раніше відеоматеріалів. Відео поширюватимуться серед різних цільових груп і закладів — шкіл (під час шкільних уроків офлайн або дистанційного навчання онлайн); туристичних інформаційних центрів, туристичних компаній і агентств; туристів і місцевих мешканців.
Крім того, продовжуватиметься робота з контентом на основі знятого раніше відеоматеріалу. Будуть створені короткі відеоролики, які забезпечуватимуть стисле уявлення про туристичну локацію та заохочуватимуть відвідувача веб-сайта до глибшого ознайомлення з пам’ятками.

Організатори певні, що реалізація Проєкту також підвищить зацікавленість приватних підприємців у наданні високоякісних послуг протягом усього року та надихне представників бізнесу та органів влади розвивати нові ідеї для Херсонської області у «мертвий сезон».

За посиланням можна ознайомитися з першими результатами роботи:

  • у цьому відео ви дізнаєтесь про можливий відпочинок в Олешківських пісках в період міжсезоння

  • фото можна переглянути тут.

Подорожувати можна цілий рік, особливо на Південь!