Сучасні технології у сфері туризму обговорили на міжнародній науково-практичній конференції в ХДУ

0
428

Директор Департаменту туризму та курортів ХОДА Тетяна Волинець виступила спікером на IV міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми і тенденції розвитку сучасної економіки в умовах інтеграційних процесів: теоретичні та практичні аспекти», що пройшла сьогодні на базі Херсонського державного університету. Членами організаційного комітету конференції стали науковці з України, США та Індії. Оскільки ту є важливою складовою економіки сучасної України, тож анонсований виступ викликав жвавий інтерес у майбутніх спеціалістів економічної галузі. Кандидат економічних наук, Почесний працівник туризму України Тетяна Волинець розкрила тему «Сучасні технології в сфері туризму».

Херсонщина туристична впевнено крокує на шляху діджиталізації. Так, наразі Департамент туризму та курортів Херсонської ОДА проводить роботу з розробки та запуску туристичного порталу «Kherson. Treval». Портал і його мобільна версія містить не тільки туристично-інформаційну базу області, а й стане в пригоді для бронювання готелів, замовлення квитків, екскурсій та формування індивідуальних маршрутів.
Амбітні плани Департаменту — створення мережі електронних сенсорних туристично-інформаційних центрів. Перший інформаційний центр було відкрито у міжнародному аеропорту «Херсон» у Всесвітній день туризму та День туризму в Україні. Інформаційний кіоск містить всю необхідну подорожуючим інформацію про Херсонщину туристичну й дає відповіді на актуальні питання: куди поїхати, що відвідати, де поїсти, де зупинитися. Відкриття інформаційного центру стало першим важливим кроком в налагодженні ефективної комунікації з туристами.

Мобільний додаток «Агов», створений командою Володимира Мальчикова, стане в нагоді туристам, що вирішать відвідати Херсонщину. Кожен день «Агов» збирає й додає інформацію про туристично привабливі об’єкти та місця області. Це— безкоштовний туристичний гід, що містить всю основну інформацію, необхідну мандрівникові. Також в рамках платформи ділового спілкування на туристичній майстерні Херсонщини було презентовано мобільний додаток «Агов. Аудіогід у музеї».

Говорили на конференції й про використання VR-технологій. Віртуальний туризм набуває все більшої популярності у світі. На днях на Херсощині презентували першу в Україні віртуальну екскурсію. Унікальний продукт було створено Департаментом туризму та курортів разом з Олексієм Мирошниковим та «Sun Media Group». Відтепер побувати у виноробному господарстві князя П. Трубецького можна, навіть залишаючись дома.