Створено Асоціацію гостинності Генічеського району

0
308

Генічеський район взяв курс на розвиток туристичної галузі, адже саме вона є головним джерелом надходжень до місцевого бюджету.

З 24 червня тривав триденний онлайн-тренінг «Створення туристичного продукту», організований Асоціацією Індустрії Гостинності України за підтримки USAID. Десять провідних фахівців своєї справи об’єдналися воєдино для досягнення спільної мети – створення та популяризації конкурентоспроможного туристичного продукту, а допоміг в цьому туристичному активу голова Асоціації гостинності, екс-міністр курортів і туризму Криму, доктор філософських наук, магістр державного управління Олександр Лієв. В рамках тренінгу було визначено бізнес-модель успішної туристичної дестинації.

«Діалог та співпраця представників бізнесу з місцевими органами самоуправління – це основа сталого розвитку туризму та рекреації на території Генічеського району», — висловився голова Щасливцевської сільської ради Віктор Плохушко.

Таким чином, усі набуті знання учасники тренінгу закріпили створенням такої громадської організації як «АСОЦІАЦІЯ ГОСТИННОСТІ ГЕНІЧЕСЬКОГО РАЙОНУ».

«Ми маємо тут надзвичайно багатий потенціал як для рекреації так для оздоровлення, і запорука вдалого бізнесу – це гостинність та якісний сервіс, над чим ми активно працюватимемо», — наголошує голова громадської організації Сергій Шентябін.

«Велика можливість заявити про себе після тривалого карантину, як про перспективне й унікальне місце відпочинку, адже сьогодні  попит йде саме на внутрішній туризм і багато хто вперше відкрив для себе Арабатську Стрілку, Генічеське «Рожеве» озеро і той екстремальний кайтсерфінг, для якого у нашого регіону усі переваги!», — розповідає фахівець у сфері туризму та курортів Альона Біль.

На меті у «АСОЦІАЦІЇ ГОСТИННОСТІ ГЕНІЧЕСЬКОГО РАЙОНУ» є забезпечення та захист соціальних, економічних, творчих, вікових, національно-культурних, екологічних, оздоровчих, спортивних, побутових та інших законних прав і інтересів; створення громадського руху направленого на зміцнення розвитку конкурентоспроможної туристичної галузі та організації співробітництва на регіональному та європейському рівнях, а також з органами державної виконавчої влади в сфері туризму.

Зараз команда активно працює над подовженням літнього курортного сезону та пропозиціями для потенційного відпочиваючого з усіма перевагами осіннього відпочинку на Арабатській Стрілці та в Генічеську вже цього року.