Розвиток туризму в ОТГ на Херсонщині обговорили під час онлайн-наради з головою ДАРТ Мар’яною Олеськів

0
284

Відбулася онлайн-нарада з головою Державного агентства розвитку туризму України Мар’яною Олеськів, до участі в якій долучилися заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Богданович, начальник управління туризму та курортів ХОДА Микола Шаповал, представники Новокаховської й Присиваської ОТГ. Онлайн-зустріч була присвячена обговоренню проблемних питань та шляхів їх вирішення шодо розвитку туризму в об’єднаних територіальних громадах.

Представники ДАРТ проінформували про актуальну роботу над визначенням туристичних магнітів України, на яких буде зосереджена рекламно-промоційна діяльність на території держави та за кордоном. Туристичні магніти, виокремлені на територіях ОТГ пропонується покласти в основу місцевих програм розвитку туризму, а на її основі створити всеукраїнську державну програму. Наразі державним агентством розвитку туризму в Україні ведеться розробка нового Закону про туризм.

У рамках наради голова Державного агентства розвитку туризму України Мар’яна Олеськів покроково окреслила, що необхідно зробити для поступального розвитку туризму в громаді: зрозуміти територіальні переваги, визначити з ким працювати та чого планується досягти, побудувати довгостроковий план дій та реалізувати його.

У ході обговорення вирішено виокремити туристичні магніти на території вищезазначених об’єднаних територіальних громад та деталізувати необхідні зміни, покращення для формування якісного сучасного туристичного продукту задля подальшого ведення спільної цілеспрямований роботи Держагентства, обласної влади та ОТГ.

Після опрацювання актуальних питань за участі ДАРТ, консультативно-дорадчних органів, місцевих громад та бізнесу, вказані ОТГ зможуть стати успішними кейсами для подальшого розвитку туризму в області.