Проведено засідання рад при Держтуризмкурорті

0
381

02 жовтня 2014 року в рамках ХХІ Міжнародного туристичного салона «Україна’2014»/UITM – Ukraine International Travel Market проведено засідання Ради представників регіонів сфери туризму та курортів, Ради туристичних міст при Держтуризмкурорті та Науково-технічної Ради Держтуризмкурорту.

     Під час засідання відбулась презентація  туристичного бренду України.  Учасники ознайомились та взяли участь в обговоренні наступних інформаційно-аналітичних матеріалів щодо:

— стану виконання зобов’язань у сфері туризму та курортів, визначених Угодою про асоціацію між Україною та Європейським Союзом;

— сучасних викликів туризму в Україні та шляхів їх розв’язання в рамках Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року;

— обговорення Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року;

— практичного досвіду м. Одеси із залученням інвестицій у туристичну інфраструктуру міста;

— проблем та перспектив  підготовки фахівців у системі туризму;

— пізнавального туризму: нові сюжети і туристичні ініціативи.

      Окрім того, відбулось нагородження учасників всеукраїнських конкурсів, присвячених Всесвітнього дню туризму та Дню туризму в Україні на кращий друкований матеріал на тему розвитку внутрішнього та в’їзного туризму в Україні та на кращий туристичний інформаційний центр.

       Лауреатами Всеукраїнського конкурсу на кращий друкований матеріал на тему розвитку внутрішнього та в’їзного туризму в Україні з нагоди святкування Всесвітнього Дню туризму та Дню туризму в Україні стали ЄВГЕН БУДЬКО (стаття «Зелено славно» (Україна чудес. Чернігівщина). Журнал «Міжнародний туризм») та ІВАН ГОРОБЕЦЬ (стаття «Рідна екзотика» (Україна чудес. Одещина). Журнал «Міжнародний туризм»).

      Лауреатом Всеукраїнського конкурсу на кращий туристичний інформаційний центр з нагоди святкування  Всесвітнього Дню туризму та Дню туризму в Україні стало Комунальне підприємство «ТУРИСТИЧНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР МІСТА КАНЕВА».

     Також відбулось нагородження працівників сфери подяками Голови Комітету з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Верховної Ради України та Міністерства інфраструктури України.