Протиепідемічні заходи, введені на території Херсонщини, які стосуються туристичного сектору

0
43

За результатами засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням голови Херсонської обласної державної адміністрації- Сергія Козира було визначено наступне.

У зв’язку з різким зростанням рівня захворюваності на коронавірусну хворобу COVID-19 прийнято рішення:

  1. Починаючи з 08 квітня при в’їзді до міста Херсона зі сторони Миколаєва, на стаціонарному пункті поліції «Консул», встановлено карантинний блок пост для здійснення температурного скринінгу осіб, які прибувають до області або залишають її межі.
  2. Рекомендувати ввести на території Скадовського, Генічеського, Херсонського районів (за новим територіальним устроєм), а також Верхньорогачицької, Великоолександрівської та Великолепетиської територіальних громад додаткові протиепідемічні заходи щодо ЗАБОРОНИ:

— приймання відвідувачів закладів культури і проведення культурних масових заходів, КРІМ роботи автоконцертів, автокінотеатрів, історико-культурних заповідників.

— проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів, крім офіційних спортивних заходів

— роботи закладів громадського харчування та місць для харчування в готелях з 11-ї години до 6-ї години наступної доби, крім надання послуг з харчування в готельному номері за замовленням клієнтів.

Також нагадуємо про обов’язкове носіння у місцях скупчення людей засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно. 

 З більш детальною інформацією можна ознайомитися нижче Протокол ТЕБ та НС № 8

Бережіть своє здоров’я та всім 36.6!