Проект «Херсон-Тур» розпочав роботу в сонячних Хорлах

0
725

Департамент туризму та курортів Херсонської ОДА продовжує реалізацію проекту «Херсон-Тур». Наразі він стартував у сонячних Хорлах. Учасниками презентації стали представники місцевого бізнесу.

«Херсон-Тур» – проект Департаменту туризму та курортів ХОДА з налагодження якісного екскурсійного обслуговування туристів на узбережжях морів за прикладом успішних практик лідерів галузі ближнього та дальнього зарубіжжя. Протягом декількох місяців учні «школи гідів» проходили підготовку для подальшої роботи з відпочиваючими на території області. Мета проекту – запропонувати курортникам поряд із традиційним відпочинком на березі моря відвідати найцікавіші туристичні місця регіону. «Пакети» екскурсій, що охоплюють одразу декілька яскравих локацій, розраховані на різні вікові категорії та вподобання.

«Ми хочемо, щоб усі ви були активними учасниками цієї програми. – звернулася по присутніх директор Департаменту туризму та курортів Тетяна Волинець, —  Нам, як авторам «Херсон-Туру», хотілося зробити проект з душею. Ми не тільки додаємо до звичайного відпочинку на узбережжі історичну та краєзнавчу складову, а й пропонуємо гостям регіону приємне та комфортне проведення часу. Є екскурсоводи, які будуть супроводжувати групи, є ті, хто зустріне і проведе.

Це своєрідний стартап у сфері туризму на Херсонщині, який ми наразі тестуємо. Ми хочемо подивитися, наскільки цікавим це буде для відпочиваючих».

Проект уже стартував у Скадовську та Залізному Порту. У перспективі – охопити узбережжя Чорного та Азовського морів. Присутнім були представлені й інші проекти, що втілює в життя Департамент, – туристичні інформаційні центри та сенсорні туристичні кіоски.

Учасники зустрічі обговорили актуальні для населеного пункту питання туристичної галузі й варіанти подальшої взаємодії Департаменту та бізнесу для розвитку туризму в курортному селищі. Попереду – якісна та плідна співпраця.

Хорли – невелике селище в Каланчацькому районі Херсонщииі, що приваблює відпочивальників чистими пляжами та неглибоким гарно прогрітим морем. Поєднання степових та морських повітряних мас створює прекрасні умови для лікування захворювань органів дихання. Хорли мають цікаву історію й навіть «обросли» власними легендами. Колишній морський порт був заснований у далекому 1897 році на землях поміщиці Софії Фальц-Фейн. На території села збереглися будівлі початку XX століття. Деякі з них перетворено на колоритні готелі та бази відпочинку.