Проект «Херсон-Тур» презентують на «Urban Moлодь»

0
357

Завтра, 27 липня, на арт-майданчику «Urban CAD» відбудеться яскрава подія. «Urban Moлодь» – це день, коли територія креативного простору буде відкрита для обміну ідеями, продуктивного спілкування, нових можливостей та перспектив.

«Urban Moлодь» об’єднає активних херсонців та жителів області, бізнесменів та лідерів громадської думки. Серед спікерів – представники Департаменту туризму та курортів ХОДА, які представлять соціальний проект «Херсон-Тур».

«Херсон-Тур» – проект з налагодження якісного екскурсійного обслуговування туристів на узбережжях морів за прикладом успішних практик лідерів галузі ближнього та дальнього зарубіжжя. Протягом декількох місяців учні «школи гідів» проходили підготовку для подальшої роботи з відпочиваючими на території області. Мета проекту – запропонувати курортникам поряд із традиційним відпочинком на березі моря відвідати найцікавіші туристичні місця регіону. «Пакети» екскурсій, що охоплюють одразу декілька яскравих локацій, розраховані на різні вікові категорії та вподобання.

Проект успішно запустили в курортних Хорлах, на черзі – Скадовськ та Лазурне. Амбіційна мета, яку ставить перед собою Департамент, – в подальшому охопити все Чорноморське та Азовське узбережжя Херсонщини.

Початок заходу о 16:00. Вхід вільний!