Соціальний проект «Херсон-Тур» Департаменту туризму та курортів Херсонської ОДА продовжує роботу в Скадовську. Курорт державного значення щороку гостинно приймає десятки тисяч відпочивальників. Агенти «Херсон-Тур» пропонують скадовчанам та гостям міста додати яскравих барв серпневим дням і відвідати найцікавіші туристичні локації мальовничої Херсонської області.

Водоспади в таврійських степах, справжнє шато, вражаючі дендропарк та зоопарк «Асканії-Нова», кам’яні «вишиванки» Нової Каховки, найбільша пустеля Європи, прогулянки на байдарках шляхами херсонської Амазонії. Хіба можна втриматися? Відвідати цілу низку захоплюючих екскурсійних турів запрошують курортників представники проекту. Агенти «Херсон-Тур» працюють на території готелів, пансіонатів, пляжів та небережної міста.

Нагадаємо, що «Херсон-Тур» — це проект департаменту туризму та курортів ОДА з налагодження якісного екскурсійного обслуговування на узбережжях морів за прикладом успішних практик ближнього та дальнього зарубіжжя. Випускники «Школи гідів» пройшли кількамісячне навчання для подальшої роботи на території курортних населених пунктів. Наразі проект працює в Скадовську та селищі Хорли. Не втрачайте можливості відвідати найяскравіші локації Херсонщини! «Яскраве поряд» разом з «Херсон-Тур»!

Скадовськ – курортне місто державного значення, розташоване на узбережжі Джарилгацької затоки. Він був заснований у 1894 році як морська пристань на землях поміщика Сергія Балтазаровича Скадовського. Раніше на цьому місці розташовувалось рибацьке селище Алі-Агок. Скадовськ швидко розвився як морський порт, стрімко нарощував показники товарообігу. Так, тільки у 1908 році через порт було вивезено більше 1 млн пудів зерна. За два десятки років у засушливому таврійському степу завдяки засновнику Сергію Балтазаровичу виросло справжнє курортне містечко. Сьогодні Скадовськ носить звання курорту державного значення. Тут розміщена велика кількість санаторіїв та дитячих оздоровчих таборів. Кожного літа й у «оксамитовий сезон» до Скадовська приїжджають тисячі відпочиваючих. Привертає увагу туристів й заповідний острів Джарилгач. Чисте море, збагачена йодом вода та лікувальні грязі створюють прекрасні умови для відпочинку та оздоровлення та зміцнення імунітету.

Зазначимо, що з 1976 року в місті працює краєзнавчий музей, декілька років тому відкрився дельфінарій, функціонує парк атракціонів, гостей чекають десятки розважальних закладів.