Актуальні питання туристичної галузі Херсонщини обговорили на нараді з представниками Державного агентства розвитку туризму України та Офісу креативних індустрій

0
75

14 квітня Херсонщину відвідали голова Державного агентства розвитку туризму України Мар’яна Олеськів та керівник Офісу розвиту креативних індустрій Уляна Хром’як. У рамках візиту в Херсонській обласній державній адміністрації відбулася робоча нарада делегацій вищевказаних установ з представниками туристичного бізнесу й громадських об’єднань області, що займаються питаннями розвитку туристичної галузі.

Під час наради обговорено роботу з розробки Державної цільової програми розвитку внутрішнього та в’їзного туризму та реалізації промоційного проєкту «Мандруй Україною». Крім цього, представників Державного агентства розвитку туризму України та Офісу розвитку креативних індустрій ознайомлено з потенціалом та проблемними питаннями туристично привабливих локацій Херсонської області.

Нагадаємо, делегація  Державного агентства розвитку туризму України та Офісу розвитку креативних індустрій відвідала біосферний заповідник «Асканія-Нова» ім. Ф.Е. Фальц-Фейна Національної академії аграрних наук України. У рамках поїздки під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Миколи Якименка відбулася робоча нарада за участі адміністрації заповідника, місцевої та обласної влади, у ході якої  обговорювали питання залучення інвесторів задля розбудови та розвитку унікального природоохоронного об’єкта.

Також директор Біосферного заповідника «Асканія-Нова» Віктор Гавриленко ознайомив присутніх зі структурою та діяльністю природоохоронного об’єкта. Також під час поїздки учасниками візиту були оглянуті ділянки заповідника, які можуть зацікавити потенційних інвесторів.