Острів Джарилгач готовий приймати любителів активного відпочинку

0
333

З метою ефективного виконання обласної програми «Розвиток туризму та курортів у Херсонській області» на 2019-2021 забезпечено інформаційне облаштування туристичного маршруту «Маяки Джарилгача».

Напередодні літнього туристичного сезону 2021 року співробітники Національного природного парку «Джарилгацький» повністю ознакували шлях активного туризму 7715 «Маяки Джарилгача».

Завдяки спільним зусиллям  управління туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації та НПП «Джарилгацький» зроблено ще один крок на шляху до покращення туристично-інформаційної навігації Херсонщини. Любителі активного відпочинку відтепер будуть поінформовані, насолоджуючись дивовижною природою острова Джарилгач.

Туристичний маршрут «Маяки Джарилгача» включає спостереження за рослинним і тваринним світом острову та відвідування Джарилгацьких маяків. Рекомендуємо обов’язково відвідати цей маршрут любителям природних краєвидів та активним мандрівникам.

Відмітимо, що на території Херсонщини постійно продовжуються роботи по ознакуванню та маркуванню туристичних маршрутів. І в подальшому на туристів чекає ще більше нових шляхів активного туризму.

Інформація про всі туристичні маршрути області  знаходиться в Реєстрі шляхів активного туризму.

Управління туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації пропонує усім, хто займається розвитком туризму подавати свої пропозиції на розгляд комісії з питань створення мережі шляхів активного туризму на території Херсонської області. Детальніше за посиланням, або звертайтесь за контактними даними управління.