Національний природний парк «Олешківські піски» святкує 11-річчя

0
71

Національний природний парк «Олешківські піски» було створено відповідно до Указу Президента України від 23 лютого 2010 року. Ця подія стала великою перемогою українських екологів та науковців, адже збереження унікального природного ландшафту – безцінний внесок в справу охорони природи.

Флора й фауна національного пориродного парку  «Олешківські піски» мають особливу біологічну цінність. На території Парку зустрічається більше сотні рідкісних та зникаючих видів рослин, грибів, лишайників і тварин,  внесених до Червоної книги України, Європейського Червоного списку, Світової Червоної книги МСОП та Червоного списку Херсонської області.

Туристам, які вирішили пройти екологічними стежками парку «Олешківською пустелею» та «Дивосвіт Олешківських пісків», відкриваються незрівняні краєвиди, від яких захоплює подих. Варто зазначити, що цього року Національний природний парк став рекордсменом за кількістю відвідувачів, протягом  2020 року до Олешківських пісків завітали понад 11 тисяч екскурсантів.

Вітаємо команду Національного природного парку «Олешківські піски» з цим важливим днем! Завдяки вашій наполегливій праці, ініціативності та творчому підходу до роботи, дбайливому ставленню до природи та невичерпній любові до рідного краю забезпечується збереження унікального природно-заповідного фонду Херсонщини. Дякуємо, що ділитися з гостями області новими знаннями, яскравими емоціями та даруєте незабутні враження від знайомства з одним з найдивовижніших ландшафтів України. Бажаємо Вам невичерпного натхнення у роботі та ще більше нових відвідувачів, відкритих до знайомства з неймовірною Херсонщиною!

Нагадаємо, що екскурсійна діяльність у національному природньому парку «Олешківські піски» не припиняється навіть у період міжсезоння. Тож не втрачайте можливість побувати у справжній зимовій пустелі! Цю мандрівку ви точно запам’ятаєте!