На Херсонщині журналістів та туроператорів знайомили з неймовірною Асканією-Нова

0
402

Учасники Міжнародного рекламно-інформаційного туру для туристичних операторів України, ближнього та дальнього зарубіжжя й представників ЗМІ відправилися в колоритну Асканію-Нова. Журналістам та представникам туристичної індустрії випала чудова нагода відвідати перший «Гобелен-Фест».

Фестиваль став переможцем конкурсу культурно-мистецьких проектів «Малі міста – великі враження» 2019. «Від ідеї до досконалості», — таким було гасло видовищного дійства, що зібрало у Асканії декілька тисяч відвідувачів. Для гостей фестивалю підготували цікаву розважальну програму: виступи запрошених артистів, майстер-класи з ткацтва, плетіння гобелену та вовни, міні-фестиваль борщ та кулінарне шоу «Обжерні ряди», під час якого частували традиційними місцевими стравами: кулешем та чабанським чаєм. Відвідувачам  під відкритим небом показали документальний фільм про Асканію-Нова. На фестивалі також було започатковано «Книгу рекордів селища» — створено живий гобелен.

Після учасників рекламно-інформаційного туру чекало знайомство з біосферним заповідником «Асканія-Нова» ім. Ф.Е. Фальц-Фейна. Директор заповідника, вчений, еколог, кандидат біологічних наук, старший науковий співробітник Віктор Гавриленко особисто привітав гостей та розповів їм про історію легендарного місця.

Пощастило журналістам та туроператорам побувати на сафарі в цілинних асканійських степах та послідкувати за тваринами в середовищі їх проживання.