На Херсонщині влада та наукове товариство об’єдналися задля розвитку індустрії гостинності

0
192

Підписано Угоду про співпрацю між Херсонською обласною державною адміністрацією та Херсонським державним університетом щодо співробітництва в індустрії гостинності.

Підписанти домовились об’єднати зусилля і спільно діяти в рамках науково-дослідницької діяльності, навчальної, профорієнтаційної роботи із студентами Херсонського державного університету з метою підтримки студентів, сприяння їх всебічному розвитку, формування професійних та практичних компетентностей в індустрії гостинності.

Крім того, для досягнення вищезазначеної мети співпраця буде здійснюватися у форматі підготовки та реалізації спільних заходів, проектів і програм в межах наявних ресурсів своїх повноважень, що передбачені Конституцією та законами України.

У межах угоди було обрано наступні напрями:

  • проведення спільних заходів: майстер-класи, конкурси, презентації, тематичні виставки, «круглі столи», семінари, конференції тощо, сприяння співпраці провідних фахівців індустрії гостинності;
  • здійснення наукового консультування щодо змісту освіти, наукових досягнень і сучасних практик в індустрії гостинності;
  • обмін інформацією;
  • за бажанням підписантів, проходження студентами навчальних і виробничих практик на базі Херсонської обласної державної адміністрації.