На Херсонщині відродили музей-садибу письменника-гумориста Остапа Вишні

0
315
Цими вихідними у селі Кринки відбулося відкриття відродженого музею-садиби відомого українського письменника-гумориста Остапа Вишні. Відновити музей вдалося завдяки меценату та забудовнику Сергію Одаричу.

В урочистому відкритті музею взяли участь голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв та громадський діяч Сергій Одарич.
Остап Вишня дуже любив цей мальовничий куточок Херсонщини, приїздив на відпочинок, запрошував друзів — письменників, поетів, відомих українців, багато спілкувався з місцевими жителями та творив на лоні природи. Дехто з кринківців стали прообразами героїв його неймовірних «Мисливських усмішок».
Будівельні роботи розпочалися влітку цього року. Головне завдання, яке поставив забудовник перед майстрами — збереження автентичності садиби. Погруддя письменника, що знаходилося біля старої хатини, вже перенесли до нової будівлі. Поряд викопали криницю з кришталево чистою водою.
Після церемонії перерізання стрічки всіх присутніх запросили долучитися до висадження вишневого саду на території відродженої садиби.