На Херсонщині відкрили перший двомовний сенсорний туристичний інформаційний центр

0
441

В рамках туристичної майстерні Херсонщини відбулася визначна подія, що безумовно вплине не процес налагодження якісної комунікації з відвідувачами області.  В аеропорту «Херсон» було відкрито перший в регіоні сенсорний туристичний інформаційний центр. Команда Депаратменту туризму та курортів завзято працювала над створенням унікального контенту для наповнення сенсорних кіосків. Об`ємні інформаційні переліки стосуються питань, що найбільше турбують туриста, особливо, якщо він завітав на Херсонщину вперше.  Тут турист знайде інтерактивну карту області, інформацію стосовно місць харчування та розміщення, закладів відпочинку та оздоровлення, рекреаційних зон, заповідників та нацпарків, історико-культурних об’єктів. Дані, закладені в сенсорний кіоск, постійно оновлюватимуться та поповнюватимуться.

«Це пілотний проект, ми його тільки запускаємо, шліфуємо. Для того ми й робимо туристично-інформаційні центри, щоб максимально  насичувати цю інформацію, подивитися, що цікаво, чого не вистачає, щоб долучити в  мережу», — підкреслила директор Департаменту туризму та курортів Тетяна Волинець.

Зазначимо, що інформаційне забезпечення виконано двома мовами: українською та англійською, тож він стане в пригоді не тільки україномовним туристам, а й іноземним відвідувачам. Розробники сенсорного боксу зазначають, що це один із найцікавіших проектів, які їм доводилося втілювати в життя.