На Херсонщині розпочато роботу зі встановлення вказівників для ознакування шляхів активного туризму

0
465

Департаментом туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації передано вказівники туристичної навігації для ознакування екологічних стежок на туристичних шляхів національних природних парків. Це вагомий крок на шляху покращення безпеки активного туризму в Херсонській області.

Ознакування туристичних шляхів — починання надзвичайно важливе. Цього року на Херсонщині вперше було створено Реєстр шляхів активного туризму відповідно до вимог Державного стандарту (ДСТУ 7450:2013). Протягом літнього періоду відбувалася активна робота з реалізації цієї задачі. І ось маємо перші результати: сім шляхів будуть ознаковані згідно існуючих стандартів.

Кожен турист має знати все про маршрут, яким бажає пройти: його вид, протяжність, цікаві об’єкти, що зустріне на своєму шляху. Крім того, якщо мандрівник заблукав, вказівники допоможуть зорієнтуватися на місцевості та знайти вихід. Тож ознакування – це не тільки питання доступності інформації, а й безпеки!

Херсонщина щороку приваблює тисячі туристів, як іноземних, так і українців. Наша задача допомогти всім гостям відвідати найцікавіші місця та отримати максимальне задоволення від туристичної мандрівки. Тому запрошуємо всіх представників заповідників, нацпарків та авторів маршрутів внести їх до Єдиного реєстру шляхів активного туризму та отримати власний реєстраційний номер.

Детальнішу інформацію можна дізнатися за посиланням.