Команда Департаменту туризму та курортів взяла участь у Туристичній майстерні Миколаївщини

0
679

Відбулася ІІІ Туристична майстерня Миколаївщини. До роботи Майстерні долучилися представники Київської, Вінницької та Одеської областей. У заході взяла участь й команда Департаменту туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації.

У рамках Майстерні спеціалісти туристичної галузі обговорили напрямки та перспективи розвитку туризму в Україні як галузі економіки, основні проблеми сфери, питання активізації внутрішнього туризму. Учасники заходу обмінялися досвідом у створенні та презентації інноваційних туристичних продуктів та проектів, поділилися лайфхаками розвитку туристичних територій.

Заступник начальника управління – начальник відділу розвитку туристичної діяльності управління розвитку туристичної діяльності та організаційно-фінансової роботи Департаменту Микола Шаповал презентував колегам туристичний потенціал Херсонщини, розповів про категорії туристів, які відвідують наш регіон та існуючі можливості для формування нових туристичних продуктів.

Обмін досвідом з експертами туристичної сфери – важливий елемент у процесі налагодження якісної роботи та вирішення актуальних питань туризму на Херсонщині.
Також для гостей заходу було проведено рекламно-інформаційний тур Миколаєвом та областю для презентації туристичного потенціалу обласного центру та ОТГ.