Команда Департаменту туризму та курортів ознайомилися з сучасними тенденціями розвитку медичного туризму в Україні

0
365

Команда Департаменту туризму та курорті в Херсонської обласної державної адміністрації взяли участь у роботі панельної дискусії «Медичний туризм на Львівщині: Можливі вигоди та перешкоди для розвитку» в рамках роботи ХХ міжнародної туристичної виставки «ТурЕКСПО». Тема розвитку медичного туризму є надзвичайно актуальною для Херсонської області, адже регіон володіє неймовірним курортно-рекреаційним потенціалом.

Спікерами панельної дискусії виступили міський голова Трускавця Андрій Кульчинський; радник президента, голова комісії з питань охорони здоров’я та медичного туризму ICC Ukraine – Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати Анна Гучок; експерт з медичного туризму, директор представництва Turkish Healthcare Travel Council у Литві Ліана Соколова; завідувач кафедри медичного права Львівського національного медичного університету ім. Д. Галицького, голова Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики Національної асоціації адвокатів України, Почесний Амбасадор Львова Ірина Сенюта; кандидат медичних наук, заступник генерального директора з медичних питань Міжнародної реабілітаційної клініки Козявкіна Михайло Гордієвич.

На захід зібралися спеціалісти, дотичні до медичної сфери – керівники й представники медичних закладів та закладів оздоровлення, страхових компаній, туристичних агенцій, спеціалісти з юридичного супроводу та представники влади. Під час панельної дискусії експерти спробували виробити комплексне розуміння щодо шляхів поступального розвитку медичного туризму Львівської області. Херсонщина готова перейняти та взяти на озброєння передовий досвід в сфері медтуризму, яким поділилися експерти.