Цієї суботи, 10 серпня, в Голій Пристані відбудеться XVI Всеукраїнський фестиваль «Український кавун – солодке диво». Не дарма в народі саме це місто називають кавуновою столицею. Барвиста скибочка солодкої ягоди в половину людського зросту навіть прикрашає місцеву набережну. Кожного року в фестивальний день смачний солодкий запах розлітається всім містом, а голопристанці та гості спішать до Конки, аби гарно провести час і обрати «призера» конкурсу на найбільший кавун.

Цього року організатори фестивалю приготували для відвідувачів багато цікавинок. Протягом дня відбуватиметься виставка-продаж сільськогосподарської та іншої продукції херсонських виробників із конкурсом на найкращу експозицію товару. Кожен охочий зможе провести дегустацію соковитих південних смаколиків. Традиційно на фестивалі буде обрано «Найбільше солодке диво». Гостей чекає різноманітна концертна програма, конкурс на найефектніший кавун-карвинг, ігри та розваги для дорослих і малечі.

Зазначимо, що під час заходу відбудеться наукова конференція на тему: «Нанотехнології у вирощуванні сільськогосподарських культур».

Початок на міській набережній о 09:00.

До уваги відвідувачів! У рамках фестивалю компанія «НІБУЛОН» організовує додатковий рейс на пасажирському судні за маршрутом Херсон-Гола Пристань. Відправлення з Херсона о 09:30, назад з Голої Пристані о 13:00. Окрім того, з 10:00 до 12:00 судно виконуватиме прогулянкові рейси, тож усі охочі зможуть з вітерцем покататися на крилатій ракеті.