Юрій Гусєв дав відповіді на актуальні питання стосовно розвитку туристичної галузі Херсонщини

0
545

У рамках святкових заходів до Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні відбувся прес-брифінг за участі голови Херсонської ОДА Юрія Гусєва.

«Для мене дуже важливо привітати всіх причетних до такої вагомої галузі Херсонщини, сектору економіки, як туризм. Туризм для нас є пріоритетом. Ви побачили на відео, що Херсонщина неймовірна, вона неймовірна не лише влітку на курортах Чорного і Азовського моря, вона неймовірна у будь-яку пору року», — звернувся до присутніх голова ОДА після прем`єрного показу серії відеороликів «Сім чудес Таврії», знятого на теренах нашої області.

Очільник області розповів про плани стосовно розвитку туризму на Херсонщині. В першу чергу це створення нових маршрутів, локацій, залучення більшої кількості туристів із різних куточків світу, які відкривали б для себе Херсонщину. Говорили й про розвиток транспортної інфраструктури: команда облдержадміністрації планує працювати над тим, щоб відкривати нові рейси в аеропорту «Херсон», розбудовувати термінал, провести реконструкцію злітно-посадкової смуги та багато іншого. Торкнулися й питання будівництва якісних, сучасних доріг.